Jdi na obsah Jdi na menu
 


ROLFTERAPIE

UNIKÁTNÍ METODA ROLFTERAPIE VÁS VRÁTÍ DO FORMY

Bolí vás záda, tuhne šíje, často vás bolí hlava, rameno je jako zaseknuté, mezi lopatkami píchá a táhne? Anebo vás zlobí kyčle, kříž a bedra? Jste po operaci a původní kondice se ani po rehabilitaci ne a ne vrátit? Pak můžete vyzkoušet rolfterapii.


Je to metoda, která se zaměřuje na člověka jako na celek, odhaluje často netušené souvislosti v příčině bolestí a místě, kam se přenášejí a tomu věnuje pozornost. Dokáže zmírnit utrpení i tam, kde se jiné metody neosvědčily a změnit váš stav k lepšímu.


I s problémy, které vás sužují, svírají a omezují dlouhá léta, se dá pracovat. Nikdy není pozdě.


Jak se rolfterapie provádí


V hledáčku této metody nejsou svaly, ale fasciální neboli pojivová tkáň. To ona velmi často skrývá příčinu vašich bolestí. V ní terapeut nachází zatuhlá, zkrácená a jakoby slepená místa, která potřebují uvolnit, protáhnout, získat víc prostoru. To se dělá speciálními hmaty s použitím určitého tlaku.


K provedení komplexní terapie je zapotřebí provést sérii 10 cca šedesátiminutových základních ošetření. V jejich průběhu terapeut postupně propracuje fasciální tkáň celého vašeho těla. Vy následně zjišťujete, že se vám lépe dýchá, snáze chodí, postoj je vzpřímenější, celkové vyzařování těla sebejistější, bolesti jsou zapomenuty a vy jste v pohodě.


Frekvenci návštěv si dohodnete dle svých potřeb a možností, kupříkladu jednou za čtrnáct dnů či po třech týdnech. Dozvíte se, že stačí změnit pár dosavadních návyků, zvyklostí a vaše potíže jsou ty tam jednou provždy. Po každém sezení budete lépe vědět, jak do budoucna potížím přecházet. Díky rolfterapii se naučíte lépe vnímat své tělo a nastouchat mu tak, abyste se obešli už bez další pomoci.

Kontakt pro objednání: Renata – 603 829 190

Dospělí   1.500,- Kč/ošetření

Senioři    1.200,- Kč/ošetření

Děti           500,- Kč/ošetření

 

 
 

 

Kontakt

Název SALON LOREI

Ulice Bratří Venclíků 1139/3
Město Praha 9
PSČ 198 00

+420 281 91 81 82